KONST / Litografier / Litografi 8023094
nr 802 3094
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Litografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), 11/360, signerad-79, motivets mått: 34x46
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:38:30
21/1 15:39:49
150 kr
21/1 16:57:58
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant